TOKIA SKAUDI IR NETIKĖTA ŠI MIRTIS...

 

RAMYBĖ TELYDI ANAPILIN IŠĖJUSĮ MŪSŲ KIOLEGĄ, ILGAMETĮ MŪSŲ PROFESINĖS SĄJUNGOS NARĮ BORISĄ BLANK.

 

REIŠKIAME NUOŠIRDŽIĄ UŽUOJAUTĄ ŠEIMAI, KOLEGOMS, DRAUGAMS IR VISAI MŪSŲ BENDRUOMENEI.

 

UZUOJAUTA

Šiaurės VenecijaVilniaus miesto policijos darbuotojų profesinė sąjunga, atsižvelgdama į savo narių pageidavimą, pradeda naują veikos etapą – pažintinių, pramoginių ekskursijų organizavimą.

PensijosVilniaus miesto policijos darbuotojų profesinės sąjunga sulaukia daug narių klausimų, susijusių su pensijų reforma.

Pirmiausia būtina pabrėžti, jog Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija pristatė Lietuvos Respublikos valstybinių pensijų, sportininkų rentų ir kompensacinių išmokų įstatymo projektą (toliau – projektas), kuris nebūtinai įsigalios 2024 m. liepos 1 d. ir nebūtinai tokios apimties, koks yra pateiktas šiuo metu.

loreta soscekiene

Šiandien Seime vėl turėtų būti priimami sprendimai dėl Vidaus tarnybos statuto įstatymo projekto, jis pasiekė antrą, svarstymo stadiją, po šiandienos gali likti tik priėmimas. Tačiau pareigūnai nemato sąlygų sklandžiam naujojo statuto įgyvendinimui, nes palikta per daug neatsakytų klausimų. O į juos neskuba atsakinėti ne tik VRM, bet ir įstaigų vadovai visoje Lietuvoje, pokyčių komunikacijos nėra. Tai kelia vis didesnį pareigūnų bendruomenės nepasitenkinimą.

kaledos

VILNIAUS MIESTO POLICIJOS DARBUOTOJŲ PROFESINĖ SĄJUNGA KVIEČIA Į KALĖDINĘ ŠVENTĘ VISUS PROFESINĖS SĄJUNGOS NARIUS, JŲ VAIKUČIUS IR ANŪKĖLIUS! 

 

Renginys vyks šių metų gruodžio 22 dieną 18 valandą Vilniaus teatre „Lėlė“, Didžiojoje salėje, Arklių g. 5, Vilnius.
Bus rodomas spektaklis „Sniego karalienė“.

 

Visi vaikučiai susitiks su Kalėdų seneliu ir gaus dovanų!!!

Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacija išplatino pranešimą, kuriame kritikuoja Vidaus reikalų ministerijos paskelbtą pareigūnų būsimų atlyginimų skaičiuoklę. Ji, kaip rašoma, pareigūnų bendruomenėje sukėlė nemažą sąmyšį. Kaip rašoma pranešime, ministrė Agnė Bilotaitė viešai skelbė, kad su naujuoju vidaus tarnybos statutu pareigūnams atlygis vidutiniškai kils apie 108 eurus. Tačiau dauguma pareigūnų, išmėginę skaičiuoklę, mato nuo keliolikos iki keliasdešimties eurų didėjimą. „Vertinant, kad šie skaičiai yra iki mokesčių, kai kurie pareigūnai į rankas daugiau gaus vos nuo kelių eurų. O kai kurie tik keliasdešimt centų, arba jiems atlyginimas visiškai nepadidės“, – rašoma pranešime.

Loreta SoscekienėLietuvos teisėsaugos pareigūnų federacija (LTPF) kategoriškai nepritaria Vidaus reikalų ministerijos (VRM) parengtam Vidaus tarnybos statuto (VTS) projektui ir yra pasirengę protesto akcijoms, rašoma LTPF pranešime spaudai.

MŪSŲ DRAUGAI


  • lp
  • lpsk
  • ltpf
  • mdps
  • pareigunai
  • pdps
  • slaptai
  • vmi
  • vrsps
Top