Profsąjunga: jei situacija nesikeis – policija vėluos į iškvietimus Profsąjunga: jei situacija nesikeis – policija vėluos į iškvietimusDažnai kalbėdami apie policiją ir saugumą girdime frazę: ginti, saugoti ir padėti. Tačiau pačių policijos pareigūnų saugumas atsiduria paraštėse. Pareigūnų trūksta, jiems tenka vykti į įvairius įvykius be pilno sąstato. Apie tai LNK reportaže buvo kalbamasi su Vilniaus apskrities ikiteisminio tyrimo įstaigų profesinės sąjungos pirmininku Vitalijumi Jagminu.

BilotaitėTrečiadienį, reaguojanti į Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos (LTPF) organizuojamą pareigūnų protesto akciją prie Vyriausybės, Vidaus reikalų ministerija paskelbė pranešimą, kuriame akcentuojama, kad statinių pareigūnų aprūpinimas ir jų tinkamas atlygis išlieka ministerijos prioritetu.

J. Kalinsko nuotr. 870x522Rugsėjo 7 d., trečiadienį, 13 val. Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacija (LTPF) organizuoja pareigūnų protesto akciją prie Vyriausybės (Gedimino pr. 11).

loreta soscekiene lietuvos teisesaugos pareigunu federacijos pirmininkeSusipažinau su Vidaus reikalų ministerijos (VRM) parengtu nauju valstybės tarnybos įstatymo projektu. Iškilo tik vienas klausimas. Kas benorės ateiti į valstybės tarnybą, jeigu ji bus reformuota taip, kaip žadama. Gaila tų valstybės tarnybos žinovų, kurie, paklusdami politinei valiai, turėjo parengti šį valstybės tarnybos nekrologą.

Saulius GagasLietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centrui vadovaus ligšiolinis Vilniaus policijos vadovas Saulius Gagas, pirmadienį pranešė Policijos departamentas.

20220414 100607 870x522Policijos generalinio komisaro pavaduotojas Arūnas Paulauskas ir PD Veiklos analizės ir kontrolės valdybos viršininko pavaduotoja Oksana Plesko Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos (LTPF) atstovams pristatė tolesnius Policijos reformos etapus.

European Commision Front„Gautas Europos Komisijos atsakymas mūsų netenkina, bet vien faktą, kad stengtasi argumentuotai atsakyti, laikome konstruktyviu ženklu. Tai – geras pagrindas tolesniam dialogui su ES institucijomis. Matant dabartinę geopolitinę situaciją, abejojame, ar saugumo užtikrinimo problematika greitai nueis į antrą planą“, – sako Loreta Soščekienė.

LoretaKovo 24 d. vidaus reikalų ministrė A. Bilotaitė savo Facebook paskyroje santūriai informuoja – „pareigūnų ir karių pensijų sistema bus keičiama, nes dabartinė tvarka neskatina likti tarnyboje ir suėjus pensiniam amžiui“. Sakytum, gera naujiena, ministerija dirba teigiama kryptimi, net su pareigūnų profesinėmis sąjungomis pokyčius suderina. Bet ar tikrai?

Kolektyvinė sutartisPolicijos valdymo komitete aptarti trys svarbiausi klausimai: apžvelgti pirmieji policijos kolektyvinės sutarties galiojimo metai; Policijos departamento idėja, kaip centralizuoti pareigūnų, atsakingų už ginkluotės ir specialiųjų priemonių įsigijimą, paskirstymą, kontrolę ir eksploataciją, veiklą, taip pat – policijos darbuotojų darbo apmokėjimo sistema 2022 m.

MŪSŲ DRAUGAI


  • lp
  • lpsk
  • ltpf
  • mdps
  • pareigunai
  • pdps
  • slaptai
  • vmi
  • vrsps
Top