Rasa KarmazaitėĮ Jungtinę Karalystę sutvarkyti „Brexit“ sukelto chaoso skubiai iš Lietuvos metamos specialios pajėgos. Ten siunčiamas L.Pernavas, per generalinio komisaro kadenciją užsiauginęs įspūdingus raumenis.

Paskirtas naujasis Lietuvos policijos generalinis komisarasVadovauti policijai pradedantis Renatas Požėla žada ir toliau tęsti policijos modernizavimą, gerinti pareigūnų motyvaciją, darbo sąlygas. Oficialioje policijos generalinių komisarų pasikeitimo ceremonijoje pirmadienį jis dėkojo penkerių metų kadenciją baigiančiam Linui Pernavui už „įspūdingų mastų modernizavimą“ policijos sistemoje ir žada tai tęsti.

VILNIAUS AVPK VIRŠININKO SPRENDIMAS ĮSTAIGAI KAINUOS PENKIAŽENKLĘ SUMĄAtleidimas iš darbo psichologinio streso skalėje užima antrą vietą kartu su tokiais streso faktoriais kaip skyrybos ir sunki liga. Aukščiau tik artimųjų netektis. Žmogus praranda ne tik stabilias pajamas, paprastai vienintelį pragyvenimo šaltinį, bet ir patiria ilgai trunkančius sudėtingus dvasinius išgyvenimus, neretai lydimus ir sveikatos sutrikimų. Taigi kaip atsitiko, kad ilgą tarnybos stažą turintis pareigūnas, darbe charakterizuojamas teigiamai, paskutinį kartą tarnybine nuobauda baustas prieš 15 metų, daug kartų skatintas, apdovanotas pirmojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“ buvo atleistas?

Renatas PožėlaVidaus reikalų ministrė trečiadienį pateikė pasieniečių vado Renato Požėlos kandidatūrą į policijos generalinio komisaro postą.

SkvernelisTrečiadienį Vyriausybės posėdžio metu buvo priimtas sprendimas dėl generalinio komisaro Lino Pernavo atleidimo. Vyriausybės kabineto nariai nusprendė neskirti šio pareigūno antrajai kadencijai.

TEISMAS: VILNIAUS AVPK VIRŠININKAS PERŽENGĖ SAVO KOMPETENCIJOS RIBASAr tarnybinė nuobauda savaime nulemia nepageidautiną tarnybinės veiklos vertinimo rezultatą? Ar baustumas tarnybine nuobauda yra ta kliūtis, kuri automatiškai užkerta kelią geriausiam veiklos įvertinimui? Praktika rodo, kad šis klausimas vis dar aktualus pareigūnų bendruomenei.

pdLietuvos teisėsaugos pareigūnų federacija (LTPF) teigiamai vertina Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio sprendimą neskirti Lino Pernavo antrai generalinio komisaro kadencijai.

Pernavas nebus siūlomas vadovauti policijai antrą kadencijąPolicijos generalinis komisaras Linas Pernavas nebus skiriamas antrai kadencijai, BNS pranešė premjero Sauliaus Skvernelio atstovas spaudai.

VILNIAUS AVPK IGNORAVO PS BEI PD NUOMONĘ, BET BUTPINIGIŲ MOKĖJIMO NEIŠVENGĖVilniaus miesto policijos darbuotojų profesinė sąjunga ėmėsi pareigūno teisėtų interesų gynybos po to, kai Vilniaus AVPK prašymų skirti materialines pašalpas nagrinėjimo, butpinigių mokėjimo ir tarnybinių butų bei priedų ir priemokų skyrimo komisija (toliau – Komisija) atmetė jo prašymą dėl butpinigių skyrimo bei mokėjimo.

MŪSŲ DRAUGAI


  • lp
  • lpsk
  • ltpf
  • mdps
  • pareigunai
  • pdps
  • slaptai
  • vmi
  • vrsps
Top